12 produktów żywnościowych z Laurem marszałka Mazowsza


\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\" Cegły poleciały w okna Demokratów, w domu brata kongresmana odcięto dopływ gazu, a deputowani, którzy głosowali za reformą opieki zdrowotnej otrzymali telefony z groźbami. To reakcja prawicowych ekstremistów na przegłosowaną w Kongresie ustawę.

MG: PKB Polski w I kwartale wyniosło 2,7 proc.


Według szacunków Ministerstwa Gospodarki PKB Polski w I kwartale wyniosło 2,7 proc. W całym 2010 r. zaś ma sięgnąć 3 proc. Podobne szacunki podał Bank Światowy.

PZU zmniejszy zatrudnienie w spółkach grupy o 2316 osób w 2010 r.


Przeciwnicy blokowania dostępu do stron internetowych dostali do ręki mocny argument - sejmowi prawnicy uznali, że takie zapisy mogą naruszać konstytucyjne prawa obywateli

Holenderskim radiowozem na Litwę


Trenował jazdę przed egzaminem Wczoraj przed północą w Suwałkach na ulicy Utrata, funkcjonariusze z drogówki zatrzymali do kontroli volkswagena. W trakcie sprawdzania pojazdu w policyjnej bazie danych ...

Google szykuje odpowiedź na iPada: Trwają prace nad nowym tabletem


Google do spółki z Verizon Wireless prowadzi prace nad budową nowego tabletu, którym mają nadzieję rzucić rękawicę firmie Apple i jej najnowszemu dziecku iPadowi

BIEC: Wskaźnik Wyprzedzający Koniunktury wzrósł o 1 pkt proc.


Pierwsze po wakacjach posiedzenie Sejmu mogą zdominować sprawy podatkowe. Zaplanowano na nim pierwsze czytania kilkunastu projektów zmian w ustawach podatkowych, przygotowanych zarówno przez rząd jak i sejmową komisję "Przyjazne Państwo".

Sawicki: nowelizacjia ustawy o ANR - najważniejszym zadaniem 2010 r.


As Buław Dzisiaj nie będziesz mieć powodów aby na cokolwiek narzekać. A zwłaszcza na brak energii. Nie marnuj jej jednak na sprawy mało istotne, takie, które mogą jeszcze poczekać. Zwłaszcza, że źle wykorzystana, może cię narazić na poważne kłopoty. Jeśli chcesz się wyżyć, to zainteresuj się dawno odkładanymi porządkami. horoskop.wp.pl

MinFin sprzedało obligacje za 2,0 mld zł przy popycie 5,57 mld zł


MF sprzedało obligacje DS1019 za 2,0 mld zł przy popycie 5.570,26 mln zł i średniej rentowności 6,103 proc. - podał resort w środę w komunikacie.

Na zamknięciu WIG zyskał 0.344%


Złoty się osłabia i nie ma przesłanek, które przemawiałyby za jego umocnieniem - uważają specjaliści.

"DGP": Pracowników motywują świadczenia pozapłacowe


90 proc. zagranicznych firm działających w Polsce i 81 proc. firm polskich przyznaje swoim pracownikom niepieniężne dodatki do pensji, tzw. świadczenia pozapłacowe - wynika z sondażu PBS DGA, przeprowadzonego na zlecenie "Dziennika Gazety Prawnej" i MDDP Doradztwo Podatkowe.

Chlor płynny (liquid chlorine) - Ukraina - zakończenie postępowania przed nadmiernym importem m.inn. z UE bez nakładania ceł


16 grudnia 2009 r. Ukraina poinformowała o zakończeniu postępowania przed nadmiernym importem m.inn. z UE płynnego chloru (liquid chlorine) bez nakładania ceł.

Ile w Polsce kosztują bezpłatne studia?


Kilka złotych za wydanie legitymacji studenckiej, kilkadziesiąt za przepisanie przedmiotu, kilkaset za obowiązkowe obozy szkoleniowe czy kilka tysięcy za przedłużenie studiów - to tylko niektóre koszty, które dotykają ponad 800 tys. studentów bezpłatnych studiów dziennych na państwowych uczelniach. - Darmowe studia to fikcja - protestują studenci

Bank Millennium dostanie zastrzyk kapitału


Podczas dzisiejszego nadzwyczajnego walnego akcjonariusze banku Millennium zaakceptowali plan emisji nowych akcji. Bank wyemituje do 425 mln nowych papierów, które zaoferuje dotychczasowym inwestorom.

Cyfrowy prezydent - jak przeciętny internauta


Komorowskiemu marzy się polska Nokia, Kaczyński woli szukać szans polskich firm w niszach. Co kandydaci na prezydenta planują w sprawie internetu i branży IT, z jakich nowoczesnych technologii korzystają - sprawdziła Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji

Petrolinvest dzieli się kazachskim złożem z francuskim Totalem


Jak w prosty sposób dodać koloru i smaku do swojego menu\\\\\\\? Postaw na warzywa, które nasycą kolorem i smakiem nawet te najprostsze posiłki. Na początek pokoloruj swoje kanapki ogórkami kanapkowymi Łabimex i przekonaj się jak wiele można zmienić za pomocą plasterka smakowitego ogórka!

czytaj dalej

Andrzej Stokłosa prezesem Stoczni Gdańsk S.A.


Francuski rząd radzi użytkownikom, aby przestali używać przeglądarki Internet Explorer do momentu załatania krytycznej luki w zabezpieczeniach.

Wiceprezes ENEA Operator w SRNPRE


Wiceprezes ENEA Operator - Przemysław Zaleski został Wiceprzewodniczącym Grupy Roboczej ds. energetyczno-technologicznych dla źródeł systemowych Społecznej Rady Narodowego Programu Redukcji Emisji (SRNPRE).

DAX na zamknięciu spadł o 0,11 proc.


Komorowski zapowiedział, że jeśli PiS nie przestanie przypisywać PO i jemu łatki zwolenników prywatyzacji służby zdrowia, to on złoży pozew w trybie wyborczym do sądu. Chciałbym przestrzec przed kłamstwem uprawianym w ramach kampanii wyborczej, chciałem przestrzec kolegów z PiS, nie róbcie tego rodzaju świństwa - powiedział kandydat PO.

Nasza-klasa serwuje internautom Śledzika


Największy portal społecznościowy w Polsce chce przytrzymać użytkowników. Ma w tym pomóc startujący za kilka tygodni Śledzik.pl

Polska zaoferuje 3- i 5-letnie 'Samuraje' w listopadzie - media


Ograniczanie prawa do rozwiązania umowy i wyższe niż dopuszczalne odsetki za opóźnienia w zapłacie za kurs angielskiego, to najczęstsze nieuczciwe praktyki szkół językowych. Przekonała się o tym szkoła TFLS, której umowy skontrolował Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

znalezionych: 24074, strona 1 z 1204
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Zapraszam do mojego gabinety psychologa w Piotrkowie Trybunalskim. Jeśli potrzebny ci jest psycholog Piotrków Trybunalski zapraszam do zapoznania się z ofertą mojego gabinetu psychologicznego. Jako psycholog Piotrków Trybunalski pracuję od wielu lat i przyjmuję moich pacjentów w Piotrkowie Trybunalskim i Łodzi. Posiadam wieloletnie doświadczenie pracując jako psycholog Piotrków Trybunalski i od początku mojej praktyki jako psycholog Piotrków Trybunalski pomogłem już wielu pacjentom. Swoich pacjentów jako psycholog Piotrków Trybunalski przyjmuję zarówno prywatnie jak i w placówkach państwowych.